Apie mus
Mūsų draugai:

apiemus

Malonu, kad mus aplankėte!

Šioje vietoje turėtumėme sugavoti  linksmą ir įdomią istoriją kiek ilgai mes gyvuojame rinkoje ir koks kvalifikuotas mūsų personalas, bet tai būtų per daug banalu. Tiesiog esame jaunatviški ir kūrybingi žmonės turintys daug beprotiškų įdėjų. Mūsų vizitinė kortelė -- tai mūsų klientai (o automobilių nuomos verslu užsiimam nuo 2008 metų). Dažnai girdime klausimus "kodėl pas mus tokie išsiskiriantys automobiliai?" ir "kodėl mūsų automobilių nuomos kaina yra mažesne negu konkurentu?" Atsakymas labai paprastas, trumpalaikė ir ilgalaikė automobilių nuoma - čia tik mūsų hobis. Pagrindinė mūsų įmonės veiklos sritis - reklamos projektai ant automobilių, todėl pas mus toks platus asortimentas modeliu, ypač tinkančių reklamos paslaugoms. Turime beveik visų modelių Smart automobilius, taip pat galima pasiūlyti Mini Cooper, Fiat 500 ir t.t.  Kai turime daug laisvų automobilių - sugalvojame akciją :)  Valdome ne vieną automobilių nuomos portalą, todėl, po daugybės Jūsų pageidavimų sukurėme bendrą automobilių nuomos sistemą www.autonuoma123.lt kur galite rasti daugelį mūsų automobilių nuo kompaktiško Smart iki prabangaus Mercedes-benz ar komfortiško VW Mutivan. Atstovaujame tokius  ženklus, kaip: 

visilogo_800

Mūsų paslaugos:

Trumpalaikė automobilių nuoma
Smart ir kitų automobilių nuoma iki 3 mėn. laikotarpio. Geriausias kainos ir kokybės santykis. Platus asortimentas modelių, ypač tinkančių reklamos paslaugoms. Turime beveik visų modelių Smart automobilius, taip pat galime pasiūlyti Mini Cooper, Fiat 500, VW Passat, VW Touran, Opel Vivaro ir kt.

Ilgalaikė automobilių nuoma
Smart ir kitų automobilių nuoma ilgesniam nei 3 mėn. laikotarpiui. Puikiai tinka fiziniams ir juridiniams asmenims, neturintiems savo automobilio parko. Populiari praktika juridiniams asmenims: nuomojantis automobilius kartu vykdyti ir reklaminę kampaniją ant jų. Nors mes ne medžiotojai, bet nesunku paskaičiuoti, kiek zuikių vienu metu galima nušauti :)

Reklaminių automobilių nuoma
Mes vieni iš tų, apie kuriuos kalbama su nuostaba "čia jie nuomoja savo automobilius už 1ct parai?". Norime paneigti šį teiginį. Pigiausiai išnuomojom automobilius už 99ct parai :) Puikiai tinka studentams ir žmonėms kurie dirba nepilną darbo dieną. Nuomojant reklaminius automobilius gali būti ir papildomų sąlygų, kurias nustato reklamos užsakovas. 

Reklamos projektai ant automobilių
Galite rinktis iš įvairiausių automobilio apipavidalinimo projektų "M", "L", "XL" ir "XXL". Organizuojant reklamos projekto įgyvendinimą, maršrutus parenkame taip, kad automobilio reklama pasiektų Jūsų tikslinę auditoriją.  Potencialus klientas neperka Jūsų prekės? Gal verta prie jo namų palikti automobilį su Jūsų reklama? Mažai? Tuomet paliksime dar vieną automobilį prie biuro, ir dar vieną, kad visą laiką važinėtų iš paskos... ir vieną priekyje :) O iš šono važiuotų automobilis su užrašu "Filadelfijau, kada pagaliau išbandysi mūsų gaminius?"

Bėje, mūsų automobilius galite atpažinti iš valstybinio numerio 123 :) 

Žiniasklaida apie mus:
http://www.apievestuves.lt/s/762-Smart-automobiliukai-smagioms-vestuvems

http://www.15min.lt/naujiena/gazas/gatve/nuomojami-vestuviniai-automobiliai-lietuvoje-nuo-zaismingu-smart-iki-impozantisku-rolls-royce-221-355070

Sa... - Saskaita123.lt - Greita ir paprasta apskaita internete
 
MEDIA